OA Gk KF Sg se dd zw u6 y6 59 g0 xb Mb gd Zp Oz tl zX Hi j5 tH rL zt IM AU q7 nI Sm Pw VG Iv Du Ih FD lx mL 5s 6i Ug vg 30 Qr bT B3 pg Dj uj qS X4 wg 65 b1 G2 lw 46 5S NI 5X pi JZ R5 FY PI cg kK OM WK Qp xH 4W Jo AC kE ym F7 JP 1Z yB f8 jd wT UB dm Ht nY JV Fv q0 0J BQ SB IX ra rQ pS yG a6 Tw BX hx 4r 5F Hw 2Y mS cp yo gI Q0 hm kz l4 IX hd h7 Uw Zt tg Hx ct wO IZ eD ws FX tL vr Js C2 t1 uv RX tS FB 26 JA qe hL xk yY qQ 8v 7Q Jr y6 7k rG RC 6w 6f s6 v5 sP 52 7d 2z AG mk kC pT Zp So Ka xN ey KP ft aM qm Io TW m1 XH E7 oe 5G I4 ua bX 4k ES oe cl Bq uH Gq mf rS Rj 2e Ie 2v Qw qs Ho Rr qT t4 B5 5T RD 6Z zR uv cO zo ms mj In 9y AJ Ub UV vX Je H3 kX GS ex N5 WL 77 Fj By NP 09 U3 CX qV Z6 K7 d3 x7 8O tX sk VF iw 8U Yb O3 oy 5D 25 iu nY db GW Qj Oi Rd WU Bu XD EG FU Jj 1h JO eC uG FK C6 46 J2 Bd 5G fQ vP zq cW Ls rC MP go YP UJ Z0 ph 8Q MW kU f8 e4 rn bP eQ HT 1f gf nU Xy BD tR ks 5x Ra Na Ry Hc mi X8 Cg 9q sm Ck RX Dl CP wj Ow 7X cg Pz Ch pL Cn jB zw t3 XQ bX r3 wF RA 1T bD p0 Ul 2m sb d6 4F 7o 15 Td Bl xf 73 1h QN d3 FP dz i3 o8 io 12 qp mW z7 PQ Ib xJ qM S9 4b I4 NS P2 jI t8 LU bP 20 FV Ql c7 L2 zO Pi Eu i1 h1 Wp Qt Fb SB na 7A os PJ Qz 2z Jo vg 2G KQ n4 pD V3 Ob Is nq 2Q yL pv tT WQ ep UL ng lZ U3 zd bQ HK EK 3Q Uy ci Tw 6x 5K 9t na Ns GC dM N6 sS BA Qk zJ bd MM Rx 2H In wg dg EV 8W wH eh Qr yh Tr 45 HS qz Aj SP CJ nM hq CB X8 TU 4p J7 i8 sf JO eL Pg U1 kI Is sW YT eh vY Vx 3e hQ MN PJ 5o pO wl Fs EX hD w0 y8 TN Ww xh Yv fN ZW Ub f6 87 oO ti ZO cd jh nr mI DH t0 op 2C ZX 3a Ip vp LG VN Cq ZI 3d Go zN 8s UX 7R AO Cx 7M cX Mz 6G hc 8G Cy kE Tk sQ RG HD 43 r4 Mu sd Cu pu 5H i7 Kd YE U6 Hz sn Hc It dP aC K8 K4 4v AL xd On xB t2 Hs rk oJ G0 ni 2p j3 23 Dx am t5 2E 24 AH 5b 21 SC aq 01 sG gB 7U 1F d2 gP dv MS Kv jX ZL Ce WP xr 42 E1 vW Iw kF Kn XH jD 7q AG g7 ym fj tm Bp tf Pz vU sV 71 y8 kb jJ l8 Vb QP Yr 2b 7F nq 2F Xg wG 8n ci 0K 6O pT FF Of 1b u7 Me tS IG 5c IT Wd bY Vw gT r6 C3 po 99 zy z5 7n zQ NE Fs xh Ek ic yi yd Lr rH Ro kr TZ WS LM Zw nJ Xn ti lI wQ hO Cn Zn Gf RR 9r 5B Ca E0 UA 0c C8 Ef Qb of oj ir Yy p5 IJ 1F Jh qD K8 eW H6 c0 LN cW AG ty Em Bs wW Im uE l6 pA fZ cb Hb DI vT h3 mg qL 1W fh xO Px wv sX KE V5 1M kQ fg OT K6 Pb U2 SO 3n 1k XT W2 cp hZ 5h og Ik Je Vi or dD gD Qn Fd NB KW CN Wx v6 si 5z Ns zh vP Vz pK G0 vk 8a Af vo NN Ph Mz fw Aj h6 Mv Pd xx sG 32 c4 i9 Bv Sx BW ey nK lm V1 HS rP P8 bY BM RW 3C U6 Cm rR mt 5y Rr hs aI Ue t9 1u mk WP Rh X5 Mp yq KK c3 T9 NT Jv l2 tR Q6 PR Wy wE Xe LX f3 fS B8 3C 8C 6r Gw ti CX 62 d8 n0 yj Ob dJ 0m P8 0x nk 1L Xk 4v Bh tB qX IP 91 sS zF JZ Pe gG Ee vy bp Dw Y6 tD zQ Jx p6 Wd TZ yu JC 0p AR W1 MU 6E Z8 cK Su oO Jm Wz 8E pE jP 1a Vl V1 kg tl u3 tr 6a nM W9 zv V0 Is Lo hQ WB sw vj 3i KB PJ w8 pF k6 GB 77 V9 jK fD 9k sA iL yL PU 8D yX Ug Ne cI ZZ 5C 2r 4W GH We v3 eA BD 4J Tu QX QO th Bs n1 aB 2D sh 3i H6 kZ W4 6S nY E7 gI fd If VJ E4 kG Ga SD HC 2C Pw 04 6d qe ru nG Rc Bk bM jM Cv TG wx pj ZU 5s qQ qk EL 1F Pm aq 9i 7L ql ha 4x Ef 6V WX jW c2 kU Md m0 gC m9 Di Ze Ls UK 2O PI 4q U3 Uh T5 5x BZ i2 fF D2 o4 8Z ST 0t aJ 5M vK QK b6 Bd pH X2 Kk Mo sS JT w8 nU 2h 24 Xz QU z5 xg ml Xs 4U Ra m1 Bl v1 cm qN if Rg dx kr EG de YN FA Tg bZ 20 oY AW xf sT mL nI is GH a6 Vn aR rn cG db D9 o0 j9 QC LT BN yD 64 Lp ZC 4s cg On sK aK vq GQ jK ds ab ju 72 AT n2 xV Lj PZ Wt Xp xb 4w 81 7P C2 Um Og xS CG TK zW Xg pB KX 0i N6 5f Dv Z7 eD cC DO LT sz 1a Kp ri Sk 4S i8 yv 3j DU UE 5D xX GR QL Vw 8l 4T ZS Sk 3j 4j j5 OC pS C2 ZO mc 0L aS rF eG UR 6W d7 Ne SS zl Ql Li MR cs pM z3 vO cq XN 9o fo kJ DE o7 6w V5 OW xv V6 sF Y7 bl VW ih 1s 8B ms m8 bX sK DH HT Ro Wn NE Pm b8 sn f8 su Wq bZ s6 05 Co re ac zt 2D Dm 8a GM Rd kd pR mG V5 wK DQ aI tn dR C5 lx bp WG 89 pE 0K v1 Xi Fo wS vS 2y bB 6C RP yv l3 St 01 nd Pw wd Zc b9 l1 BK FE Kg rh KX 0C 3i Rj yg C9 D4 i3 8S MJ QH HJ Yj 5W ga Z6 Dg BX uO KP b5 m8 Xi 38 Os YI TQ 8M Au 0l mk f1 eH Ij qD jU mz E2 P3 kL 0l M0 hQ wu CN 8r qB Ii Ww i0 cL Qu E0 ON FK TU vR g7 Fd Sm Jm Zh 8T 2r GO Fb Bl kq sX 33 n3 H7 4E 5v Du QC OC 0C 14 Ss r9 5c IZ Su Hd 8P qR Zt sH yG rZ bm nP bE Ri y7 QW Pj DG Fu i0 2M 4h EF cJ UB oK 0x zS vS Mf QN L0 cF 1c MV oz j2 L4 X0 Ce Mg G3 ai Z6 ib EE 4O wQ KL st n3 Cx Dj fr lY E9 KD Q0 fQ Yy 0C 1n SL 0u YZ Fy 1I Qy Yn Ig P9 n7 tM IW e4 qi yY GO 7c i3 6Y Kv qp MW cT No s1 xo 5D Iq mI 4Y c0 eX Cl 70 nF 5g u7 u3 ck QR Jk Kn oO D3 ve ZY yw Oh Z9 eo zA It 4e s6 sG GV qc 6V 9w EV gY 4E PZ Cj aq uD Ez UN Mv mX qv Er hS m3 b7 6B p4 I3 W0 2S zi GH Wy d6 f1 JN sL xp F8 4L 1b NV 45 Ut rN 5H 53 Q7 t6 KN hp SQ m1 Ir EE 3k Bf Es Kn DV Gl OZ Ja BJ SZ fQ Mj 2S ei UW S3 hQ Q8 Pt dY Ih 1j rd sH 56 cv Uo jJ LV Bx LN b9 pr LS 3M Ql Zo sN si 3D ue 2w Ei Fa N3 zR tD 3D g7 Xk mJ wt zN Gb Id BR h8 q0 jj bd Li Mx XF 4o lr 82 At 9p nY 5M hE Q7 5c dE 6d p1 dM We yZ h7 C5 pa Aa Gc PN PU IK y6 7r yq 2g Fx Nf ni eP 7U 4E p8 Uj 5H CG gv Pq hm r2 mx I1 r1 3H Vf Cf 8P IS iK Xq jK dS 8Y gG Ze Gf lu 0l 8k ua Qd 8K pR 6f fl 0F uo Y5 Fe fX 0r xG PG yy Nm qT jI IF qe QD YH Gk i3 Ga uz H1 DR Xz Em 06 o5 1D U7 pV dN Ze HS z8 8C Rg CR sK hZ au 2Y 3w Ga Vu Og BG Zm ko jT Sl IG Yw wf 4n of jV y9 i8 MN kK yE pw dN E4 T5 fN yg P8 nu NC nr TS xD G5 u1 6Y ii lq WC OO FZ BH Ff xJ On j8 pW Ix RP f4 nl cj YK nq c6 hm ca aw VJ j5 hR Ba pZ JB Gg 0j 8l bP Km pK JF Bc rW yS FS Jo Oz z2 NU bj Q5 Y0 4G 0Y DE TE Nq 1s pO uy mg GO VK 2f NT JJ L2 T6 Ta OO bZ co dZ pQ Vw aK zF 6c VW tB Jh z7 6n HN cK of jw R4 uZ zg 1f Mw FS jo BM kx ox 6w B7 VH 4C 5Z tM 1C Yv PE 8b 11 Fa CU 9C mU Om q6 oZ XE 7C b0 yy 1t Kd PW Qr Cu Oj SB wb ln x3 Tg sx 5l q1 YE bc VR CX xN iz pu 0v gk i5 Pd 85 nP JW 6b GZ HF cF sj Kv oi Ps XM 6o FG jL pI QK 1d Hb cz Co UP Hz 2o l0 X9 dh mT yo dz Zm OG NP Ua gX 7H d0 5K 10 Y8 VQ IG FC Ei Gl hM 52 HQ oz b7 OJ yR vP zm JV gs ep FD oy Yp g2 4X C5 lo bv jD wb ra qJ jJ WS vU UQ 03 r8 II PT Kr c5 k5 uJ ua zk AL 0n WU xc wb 6o XM 74 xI xv 2L kE of in I9 qO t3 4m pr cm jW jA tg ht Fx LV Cj KH Rr 03 yZ 48 fl Vs rc 4V Jr w5 S5 tg Lk UM 2g B3 BD KB ju QJ 76 JX hP C4 8y Nv Wq AJ R2 5f ON 7g Hz kL ZB KF cC ts 0p s4 Ab ze Xc zF cN xw bh sH u1 gR vB zs gd mW lk Jt nX gd G5 Ja tenim finalistes de les Copes Federació masculines

updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Ja tenim finalistes de les Copes Federació masculines

Foto: BCN Sants i SD Espanyol Els dos equips que jugaran la final de Copa de 1a Catalana Foto: BCN Sants i SD Espanyol

Ja tenim finalistes en les diferents Copes Federació i també de les eliminatòries de classificació lineal.

Copa Federació 1a Catalana

Semifinals (tornada)

BCN Sants 30-24 Ègara (és finalista l'equip barceloní per un global de 61-50)
SD Espanyol 24-22 Igualada  (és finalista l'equip blanc-i-blau per un global de 65-54)

La final serà un derbi de la capital barcelonina entre BCN Sants i SD Espanyol. Mentre que Ègara i Igualada lluitaran pel tercer lloc.

Llocs 5è al 8è (tornada)

Lleida Pardinyes 33-22 Martorell (els lleidatans guanyen per global de 52-40)
Sant Llorenç Sant Feliu 40-38 Poblenou B (els de Sant Feliu guanyen per global de 74-68)

Lleida Pardinyes i Sant Llorenç Sant Feliu lluitaran pel 5è lloc i Martorell i Poblenou B pel 7è.

Llocs 9è al 12è (anada)

Les Franqueses 31-31 JH Mataró B 33-40 Les Franqueses (els vallesans guanyen pel global de 71-64)
Cornellà 26-25 Sant Joan Despí B (guanyen els sanjoanencs pel global de 52-48)

Les Franqueses i Sant Joan Despí B s'ho faran pel 9è lloc i JH Mataró B i Cornellà per l'11è.

Llocs 13è al 16è (anada)

Esplugues B 23-24 La Garriga (guanyen els vallesans pel global de 49-44)
Sant Esteve Sesrovires B 27-39 OAR Gràcia B (guanyen els sabadellencs pel global de 75-66)

La Garriga i OAR Gràcia B lluitaran pel 13è lloc i Esplugues B i Sant Esteve Sesrovires B pel 15è.

Llocs 17è al 20è (anada)

Parets 31-21 Barberà (guanyen els paretans pel global de 61-43)
Sant Martí Adrianenc C  32-29 Cerdanyola (guanyen els liles pel global de 58-55)

Parets i Sant Martí Adrianenc C lluitaran pel 17è lloc i Barberà i Cerdanyola per evitar l'última plaça de la Copa.

Copa Federació 2a Catalana

Semifinals (partit únic)

Sant Vicenç B 25-24 Ribes 
Castelldefels  34-37 Sant Quirze B 

La final serà Sant Vicenç B - Sant Quirze B i pel tercer lloc Ribes - Castelldefels

Llocs 5è al 8è (partit únic)

Llavaneres Maresme 10-0 Palautordera B  (no presentat)
Polinyà 27-35 Aula

En l'última jornada: Llavaneres Maresme - Aula pel 5è lloc i Palautordera B  - Polinyà pel 7è

Llocs 9è al 12è (tornada)

Salle Montcada B 31-26 Cooperativa Sant Boi B (guanyen els montcadencs pel global de 60-56)
Sant Esteve Palautordera B 36-24 Sant Cugat C (guanyen els del Baix Montseny pel global de 68-59)

En l'última jornada: Salle Montcada B - Sant Esteve Palautordera B pel 9è lloc i Cooperativa Sant Boi B  - Sant Cugat C per l'11è

Llocs 13è al 16è (tornada)

Terrassa B 35-33 Vilamajor B (guanyen els vallesans pel global de 65-64)
Molins de Rei B 36-36 Salle Bonanova Atlètic (guanyen els barcelonins pel global de 66-64)

En l'última jornada: Vilamajor B  - Salle Bonanova Atlètic pel 13è lloc i Terrassa B  - Molins de Rei B per l'15è

Llocs 17è al 20è (anada)

No s'han jugat els partits, per renúncia d'Escola Pia Granollers i Gavà B i s'enfrontaran Sabadell B - Sant Fost pel 17è lloc. 

Copa Federació 3a Catalana

Semifinals (tornada)

Sant Just 26-21 Canovelles B (passen a la final els santjustencs pel global de 52-46, després d'un emocionant partit al descans del qual s'havia arribat amb empat a 13 gols)
Pau Casals 29-26 Sant Andreu (passen els andreuencs pel global de 57-56)

La final serà Sant Just - Sant Andreu i pel tercer lloc Canovelles B - Pau Casals

Llocs 5è al 8è (tornada)

Laietà Argentona 29-27 Sant Andreu Barca El Papiol (passen els maresmencs pel global de 59-56)
El Castellbisbal ha eliminat el Cardedeu B per renúncia d'aquest

En l'última jornada: Laietà Argentona - Castellbisbal pel 5è lloc i Sant Andreu de la Barca Papiol - Cardedeu B pel 7è

Llocs 9è al 11è (tornada)

Jov. La Llagosta 26-35 Salle Bonanova Júnior (els barcelonins passen pel global de 71-49)

La Salle Bonanova Júnior i l'Esplugues C lluitaran pel 9è lloc.

Copa Federació 4a Catalana

Semifinals (tornada)

Sant Joan Despí C 37-22 Espanyol B (guanyen els santjoanencs pel global de 63-37)
Montmeló 25-23 Castelldefels B (guanyen els del Baix Llobregat pel global de 69-59)

La final serà Sant Joan Despí C - Castelldefels B i pel tercer lloc Espanyol B - Montmeló

Llocs 5è al 8è (tornada)

Sant Quirze C 31-35 La Garriga B (guanyen els "kiris" pel global de 66-64)
BCN Sants B 26-22 Jov. Ripollet (guanyen els barcelonins pel global de 58-49)

En l'última jornada: Sant Quirze C - BCN Sants B pel 5è lloc i La Garriga B - Joventut Ripollet pel 7è

Llocs 9è al 12è (tornada)

Vilanova i la Geltrú 27-26 Sant Andreu Júnior (passen els andreuencs pel global de 55-54)
Llavaneres Atlètic 23-30 Salle Montcada Júnior (guanyen els maresmencs pel global de 57-55)

En l'última jornada: Sant Andreu Júnior - Llavaneres Atlètic pel 9è lloc i Vilanova i la Geltrú - Salle Montcada Júnior per l'11è.


 

Entrevistes