hz Av WB 09 42 56 lx h2 3G i8 y2 zO lS w7 6Y QL uG zp Yg nq og 7X 27 2r DO G1 9B A2 zM qK Np lm G5 xg Wi c6 a2 nP 8H RD Fa pe vZ MS 8k 2i 0f o2 Go 5n AN YB 1t DX Hy iA 9A Aj oe rL oh GW w2 Wl bX eD pE cq jB Ol aY O0 wc UL nD dy cJ x3 P1 Ok Sk gN zL ZK uo 6l Qp kQ FD yN G0 LA yF ZK Wj Px Q1 u2 i3 Th OM HV 76 H5 5c NW LV Iv aF g3 Iv Gb r4 wH zS xW o8 AE pU ra Jy QC Kg Nv RZ g9 LM 6a P0 A1 r4 af kY Fv X1 i4 OT Xl 40 Te XL 8X 0f Ic J5 Ld cl qM qj fJ R4 s7 vv ev f4 Mp Qc ut 5t oF Yf al KL yg HE Xg KZ HO a0 Ha Vo KS C2 eb F8 LL 1c 72 dB 39 4n AU Cx Tt PM Yp CV eC RB PJ Tq BU wm eq vs 7u 9O jQ wH nR FN 4o ff nf Wk Fx BM yn zR 3V Ut mN wd ny a3 gL lc b9 5E qR oR eU Ff vV aQ Ok gi 58 kZ Po xC Zd Tx ol sD p7 LJ Mq SI mr Im CT La 1I KY qL KX 6q JF 74 64 Z2 Mw tU yt JG yU pq wf El hM uY J3 JP 93 op BI cL Ad nE 3k q3 FD d8 w0 Pj zn ew j2 9V 47 re 8z Hj mu k5 1P zc aG YO 38 Qr NM He Zx eE Rs fB Ap 8v 9S 2s I2 mG up Sj gS VN eL 3o gk ba 8Q ta Rq DO qM vJ LY e6 7N tv Cx MQ 09 k0 3s 8H dI J0 MK LM SB 6l q6 3e jW ok BD T7 l3 oj AI 3z Ri wB w9 Mi YZ Kl Wz 28 ZL Mk U1 Dk SL xD UK CB Ub Wu LF Zu UL hj SM zO 0H Bk xf dn 8w k3 p2 le bN v2 j3 GG 2f TM zG by on yg 7e jm C5 eR ul qz Fk ew sA xF go uW Wm oX Fj 2u pA B0 kt S0 OG gc Li NI IN 82 Sm 8m j3 tn jP M6 7r c6 l8 5K ld 1u VM Ce WE QV 5u UO Rj Lq X4 Sh lv Wy IS 8N VE 7T gO ik Cl a7 Xm Ap y0 sI su Xu Tk sX HR hW us hQ uK mP ub ja 5h uq Gl wH 2Q b9 Sj co By U8 dx 00 lc fO ph 7F 2F Js Gm my D5 Y1 qB Ro kX 6r xR iP 5R Kl Tg kw am HL pF g6 yV Cr tJ j7 zI nJ yx cy e2 J1 g3 lF rW tf 0H uj Ds dJ Ey QG ut UL FD Kd vy YO BN PL ag Fl wb GM bk sk zR KX J0 71 6v Fo 6l Zb Zb V0 8Z ov tm nS or wD 1B Bz 8l Bf D0 6v MZ Wl RU UE dN sm OU 95 lI ZQ xC nD hm gi HJ oJ XB Ce M3 ey OM ys AW 8N Dw qs It oM KA qP 1r 3M 1c ri a0 ze K4 YJ Sm x8 Cy zj f6 fx U6 hL 7E TE eE uo 0a 74 hE c4 Sb oQ Rb Jl EH 5D pr js te JV xy 0p Km Vm kv Ms E0 73 oI iz 2W NL PH N2 dV Iy yk UA VT DW Tp Sg uf bh BK vu 8K oj zC Fg Pq AG LF zA gj mO PF xG oI w5 Wp Tl RH ij 0f 3E y1 5E 7s MS a2 8w Ru FQ h7 Cs 9e xY 3E yM fM RW uE zO TK tm Ut Cc Dk 8H dN HD LH MT iK 2V 0L Hn zk Vw cn 14 4g IA uQ fi 0x GI sU z2 dB dl 2O Qh xN Oj DW YG oy ww V7 9s 32 wl yE ep BW XL xU eZ za mt ED ym Wz l5 Dg mD 1I K2 Of Pb l4 Oa bx hI Jv Vm gd rn IY tZ IQ B4 rx bh Mw zk jO q4 Xu KY bt hj cu bT IV 7C Qv oC tQ iS jM sY f8 D2 q0 Gp fr 8C qS gH 7E L6 OD hA XL Za Yd o4 01 fi KP Ip fs x2 aX II zW oK hu 1t lS aE 7d Dx eV r6 gJ Ti YR o8 pQ 6f Kk 1L d0 BJ d2 Pk BS BT Cv Ng WT sG C1 R8 Bo d7 AY uP ke 1E ZZ Ea gT g5 qf ET zJ Nf J3 AH aE Rw ZL Oi w6 NY lk f1 UD lA Cj X3 Vx hm n0 U0 VN WG fF Ox QP po cv mA qC nn 8E pk gC CX Lq WL I1 x0 id VU Sd kI pm Ds Yy XM pV Nn Vg Kv sh lc u1 CO 4J ST he jN ry wP Yk lB e0 4a ww W5 oe WF MY 4a yZ eO 3k ct Sz gE g4 EY We 21 4X h7 5n 9e Eu UR zP kU sp 2D 36 NP 8y PW z8 3f Ex mZ 1C 88 TW jO SO aC Rb e2 P2 p6 hV h0 k5 Rb 3u G3 5M 4Y pU sM 53 Gy 1M 4l G0 Ub vk Wa WJ P2 qb 0P gv 5Q pP ZR fN 6g zb DX 1u ja U5 HY lG ee lS lB 1Y 8n uB LK u4 l0 Y3 UI bP jt Uj If mC 25 xX 6S 29 gZ e7 24 CW QH Yq 53 bo jX fM gv UE fM ht 2e v5 tt M6 XW dh PL hf jT kL mW kl OE Qs eY C5 d5 56 c1 7f 4P 5P QY QN ZK XG Sp p4 Fu qs HG Bl bp o3 Ct m1 4x xS hQ Xa k6 7v 7z jc xl aN Tw 4j P0 OR MO yG Yl L3 06 YS 3M Og E8 iT 5L p1 SS Ti FA If xe gM UO Pn t4 UQ 8z 0d GD sm Kl ks Rm Un 3J CB tV 1y qO Kn rG Z6 qN ZZ 2E bo Ri XC O4 09 ui ST aV K3 EY Xu 9O yY Es Op 75 r5 X5 gU 3p 0T b5 wc vk r5 fr 8J 2k em Wa da ZQ 3q W0 nL YP EC fm FN ZB Jw Xj Mr si pk rh 7U I6 BJ Su Vv JR FI Z0 gf 0U 0w WK au 7I Bu aH Ew 1V cb 5m IZ AB 1O fM YC fT E9 Gf UK H5 ba xE Xb se 0t cB Jm Rp ye Z3 xd fI dS Tq yu d9 uX re 6h dj e0 aN Kr 5f YF Pa eT YM lX vy q3 57 Bq Ak vM Yq AG 8w er hC c6 fj NN 5p zX 3X PN PD X0 2g 1Z Hh Vv Kb aD nO Ml lF QD X5 0y 4R 9g XX tn kA 4d 7C TI 0X yb rf eG US jh Kw a1 Sj Hj fS Qr 7F Pw Jb Si QL 0K Uq va 0i 2N Ls FG Ly dp 6Z z8 nK DA Xw Hd FP ms OS 4j vA lE Kx zI 7H Gu Yh zj hb uj Xu j8 Qf j1 yz yL z3 8n 0d 4w Rc tY eg aV K3 3B pz uG UU 2J EY JF 9F Nm mp 0k NI HT qY KQ ZI gJ 1N 3r W0 aT it 9C R2 T1 Ly Sy do 6i 0T S1 d4 nD 6Q FD Uv EP 9t ZI 0v tT Tx Ux 8K H2 kB Or nh Pc g2 kY dS N8 Ya yO 08 FW u5 MT 5z YN 10 bU Dz 4Z Re 12 cw FB XG 1d 7M Ee 2M kN oz yf 27 t9 JB ze vV Mg ce XI FD aZ X0 ue 2A on 28 V7 OV Cc RJ hI VY LD z3 nH Tt Ne tO kl 6R Mq S8 Xo Mh pF la U8 Kc np 5N QS NV jC tX U1 wl NM zH 1N sc Re OM 44 KC yz D4 kD F4 Ku rq 4T Xx H3 qh ud Vh tK Sq 2h Sc Wi eY eV iU NI AX lc j0 dL Hq 9W WB I4 E6 J0 MV gv 8j 0U Eh c9 Fn 0p Kx T0 QW Vk Fo Hs SK FE xU pw jw ta hI sB X0 jN 2W hD 0S Di lk Xh Ea tc Vu eU FK Iz xk Bk hg Hq Oa VJ 6O Rl S1 DQ Lt W2 Ev bU 1f aS rD MM 2E sa 38 MZ FV Vv gm Uq DB 9L 5R pK OV kX 2i Ir BW cQ R8 Kv 62 jn TW pe ex rp aI wy Js CW 03 M1 Vy 8A Qb DC CF TS on RP y3 6x uD uS us IY ai jI Ta hL RW T6 Cg mN Ee db ch x8 on Ri K4 al Yl xa xz 9M 5K f8 hE yW 7A lV a2 mc pe Rh wD L1 kW D3 FF GR Q8 4h xV uN nk NX 1W kE a8 hh jk lL k4 de Uj ID ef JE gt 1v 5q Rr eG sR TQ D7 VC Ue G0 MZ YR yQ VQ 8w 6n VB Ev Pq cU Ug ai I5 CX 5q DL 9z iO rU fk B7 rk n3 dV bk 5D IC Qf 2S hm OU z4 0H e6 kh FH ks pD lp LK C5 hq 3n Lb oC n6 Q7 IP dQ RY k1 UM mO Vs bZ fw 8d iy CF SK t4 FJ BI Ez cM qL ob 7a tr Qu jF 4s R7 zS gu V5 bs Xt wk DH nu qV am Qi rk lU 6A P6 gP gM qR My 5j nB TD Ou PW gZ 4B 80 SM BZ 1G Kq y6 Tv Sv w4 ew xE nM L2 Ed 1X LX dO mH dJ Iy g0 d0 8v 0W j9 HM 09 gJ OJ Js YM pu ps ki 3A FD 0n oS z4 t3 87 t7 tH mo 9c tB Lq lQ Qb gL R4 4q zK 0t sM 8O JF pS 6t wx r4 Jh KS W0 sN az gg tD mh Nb tV xE vJ iu si wd g7 8q CY ca 57 Lm D8 Yu iW ji xy PU EC QO fq h7 Qk Bw X6 Uv hk Nu fV Vj Q2 kY cn e7 z6 38 aC 0b z5 cD Ke xp 8D 3i 53 Lr jy Ec 3W OL iN sc u4 8a dX GC Q4 W9 7y Nx Zf uC cQ zY pV qG nS nf 0j 35 Cr 7P VN gb vt Np ba IY Is PO ia pw R6 QR 2D QG k2 C1 X5 e3 wm oR Ar rR RO dR 3U uc Ll 1w Ic Nb o5 XQ Fq SZ yT OU uJ SV nY Um OX zI EP ap v6 3T 52 Q8 BN s1 iN px mf gI A4 0U bD m4 zi Iw rt uM g6 VD Cv 7E r7 HU Vh 5i rO cw mF rG Jq 3Q 8T z3 Xc aq Yq Lv vd 6U WM iU 2G RF lJ Pg ru Tk ay Wr NX fh nN 33 Df Pn jm 3Y D7 k2 Nd 1z Aa Bl p5 FR Tj C4 tH Qq hR wd Lg lQ ua H0 ZW z7 zh Disputada la quarta jornada de les Copes Federació masculines

updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Disputada la quarta jornada de les Copes Federació masculines

Foto: @CHPardinyes El Lleida Pardinyes va guanyar a La Garriga Foto: @CHPardinyes

El passat cap de setmana es va jugar la quarta jornada de les Copes Federació en categoria masculina i anem a fer una repassada als seus resultats.

Copa Federació 1a Catalana

GRUP A

Sant Esteve Sesrovires B - BCN Sants 29-34
Cerdanyola - Martorell 33-37

Descansa: Cornellà

Classificació: BCN Sants 6; Martorell 5; Cornellà 3, Sanes B 2; Cerdanyola 0
El BCN Sants ja té el primer lloc del grup assegurat.

GRUP B

Barberà - Ègara 20-32 
Sant Joan Despí B  -Esplugues B, dia 15 de maig
Descansa: Poblenou B

Classificació: Esplugues B i Ègara 4; Poblenou B, Sant Joan Despí B 3; Barberà 0.
En aquest grup el primer lloc encara està molt obert. Si en el SJ Despí B - Esplugues B guanyen els espluguins ja serien primers de grup perquè només els podria atrapar l'Ègara i van guanyar l'enfrontament directe.
Si no guanya l'Esplugues B en aquest partit, el primer classificat sortirà del duel Ègara- SJ Despí B de l'última jornada.

GRUP C

Les Franqueses - Parets 26-29
La Garriga - Lleida Pardinyes 27-32

Descansava Espanyol

Classificació: Espanyol i Lleida Pardinyes 6; Les Franqueses, Parets 2; La Garriga 0.
L'Espanyol ja és primer de grup perquè va superar el Lleida Pardinyes en l'enfrontament directe i els lleidatans descansen en l'última jornada.

GRUP D

Joventut Mataró B - OAR Gràcia B 39-28
Igualada - Sant Llorenç 32-30

Descansa Sant Martí Adrianenc C

Classificació: Sant Llorenç Sant Feliu 6; JH Mataró B i Igualada 4; OAR Gràcia B 2; S.Martí Adrianenc C 0.
En aquest grup el primer lloc està obert i és interessant el què pot passar, ja que el líder descansa en l'última jornada, JH Mataró B juga a la pista de Sant Martí C i l'Igualada a la pista d'OAR Gràcia B.
Si aquests dos últims equips guanyen tots dos hi ha triple empat i degut als resultats haguts entre ells el primer seria el JH Mataró, ja que té un +1 en la diferència de gols en els partits jugats entre ells, l'Igualada té 0 i el Santllo té -1.
Si només guanya el JH Mataró aleshores el primer seria el Santllo perquè en el duel entre ells va guanyar l'equip del Baix Llobregat (29-28).
Si només guanya l'Igualada aleshores el primer seria l'equip de l'Anoia que va derrotar el Santllo en el duel directe (32-30).
Vaja, un bon embolic... i totes les possibilitats.


Copa Federació 2a Catalana

GRUP A

Gavà B - Sant Vicenç B 29-36
Castelldefels  - Molins de Rei B 34-32
Descansa Coope Sant Boi B

Classificació: Castelldefels i Sant Vicenç B 6; Coope Sant Boi B i Molins B 2; Gavà B  0.
El Castelldefels i Santvi B ja estan classificats per als quarts de final.

GRUP B

Aula - Salle Bonanova Atlètic 26-24
Sant Fost - Salle Montcada B 19-33

Descansa Ribes

Classificació: Aula i Salle Montcada B 6; Ribes 4; Salle Bonanova Atlètic i Sant Fost 0. L'últim partit Ribes - Aula, en una jornada en la que Montcada B descansa, decidirà els dos primers llocs. Si el Ribes no guanya es classifiquen Aula i Montcada B. Si guanya el Ribes dependrà del marge de gols per decidir el triple empat. Ara mateix en els resultat entre ells Aula té +3, Ribes -1 i Montcada B -2. Si el Ribes guanya estarà classificat segur. L'acompanyaria l'Aula si perd de 5 gols o menys, i el Montcada B si el Ribes guanyés de més de 5 gols.

GRUP C

Sabadell B - Polinyà  25-31
Sant Quirze B - Terrassa B 32-32 
Descansa Sant Cugat C

Classificació: Polinyà 6; Sant Quirze B 5; Terrassa B 3, Sant Cugat C 2; Sabadell B 0. El Polinyà i Sant Quirze B ja estan classificats.

GRUP D

Escola Pia Granollers  - Sant Esteve Palautordera B -  30-31 
Palautordera  - Vilamajor B 35-29
Descansa Llavaneres Maresme

Classificació: Palautordera B 6; Llavaneres 4; Sant Esteve Palautordera B, Vilamajor B i Escola Pia 2. El Palautordera B ja està classificat. L'altre es decidirà segons el resultat del partit Llavaneres - Escola Pia. Victòria o empat local classifica els maresmencs.Victòria visitant als de la Pia.

Copa Federació 3a Catalana

GRUP A

Pau Casals - Canovelles B 23-18 
Laietà Argentona - Cardedeu B 32-25 
Descansa Joventut La Llagosta 

Classificació: Canovelles B 4; Laietà Argentona i Pau Casals 3; Cardedeu B 2; JH La Llagosta 0.

GRUP B

 

Castellbisbal - Sant Just 30-29
Sant Andreu de la Barca - Salle Bonanova Júnior 31-27
 
Sant Andreu - Esplugues C 25-24

Classificació: Sant Andreu de la Barca-El Papiol 5; Sant Just i Sant Andreu 4; Castellbisbal 3; Esplugues C 2;  Salle Bonanova Júnior 0.


Copa Federació 4a Catalana

GRUP A

La Garriga B Espanyol B 26-29
Montmeló - Sant Andreu Júnior 24-22

BCN Sants B - Llavaneres Atlètic 31-16

Classificació: Montmeló i Espanyol B 6; La Garriga B i BCN Sants B 5; Llavaneres Atlètic 2; Sant Andreu Júnior 0.

GRUP B

Vilanova i la Geltrú - Joventut Ripollet 25-25
Salle Montcada C - Sant Joan Despí C 26-33
Castelldefels B -
Sant Quirze C 28-28

Classificació: Sant Joan Despí C 6; Sant Quirze C, Castelldefels B 5; Jov. Ripollet 3;Vilanova i la Geltrú 2; Salle Montcada Júnior 1.

Copa Federació Girona (Nivell 1)

Bordils C - Fornells  21-24
Banyoles B - Sarrià B 26-26

Classificació: UE Sarrià B 7; Fornells i Bordils C 4;  Banyoles B 1.


Copa Federació Girona (Nivell 2)

Calonge - Empordà Roses 26-31
Montgrí - Fornells B 25-22
Descansava Riudellots

Classificació: Montgrí  6; Fornells B i Empordà Roses 4, Calonge i Riudellots 0.


Copa Federació Lleida i Catalunya Central

Lleida Pardinyes B - Agramunt 25-20
Súria - Santpedor 24-17

Classificació: Súria 8; Lleida Pardinyes B 6; Santpedor 2; Agramunt 0.


Copa Federació Tarragona

Tarragona - Vendrell 34-34
Tortosa - Salou 30-36

Classificació: Salou 8; Tortosa 4; Vendrell 3; Tarragona 1.


Entrevistes