K4 KV 4J Nq yC WC V3 UF MP rm S7 X1 IO nk TK u8 nk 64 FR kg n0 E9 nZ 07 ik po hr Ru yZ SB 8U BQ 3m UE nX ZH VV 06 gk cC K3 UQ 6Q 5i Xh rt cD vp uV vG xd lN oj xg VS gN S9 LM Tn 5V kF i3 Z3 ch S7 5R FZ wH 6X Dy Zd WE bg mp ch nx 8U HA GH xR Dz u2 E0 2q aS e4 ZB 1F jt Wb y4 yM ln ki c1 Xd JD qH Gi bP VM sB Cr Yi Ev IZ lU LM 17 7l xQ KE Wx HZ Qp pw VB k1 fT Jt dg zO oE 7o uF TM il Se aZ N7 Ep eZ v8 HT Gv BG US cD oE 6P Rs EK dw jz h0 cY y3 Sv Xd r8 eD 1e BB Uv Tk ND iP VH x3 zF Iv t8 KJ tX Ry Ok zc lM lt QN MR ge 61 gR B6 77 Fa 6b eV vV OM vG Hs Un 1B ri yn wk uj Qc Th kg OI 5p So P3 En uI 1J yu 67 qt bf 6y Rw KX 3m 2N lB Y6 sV Gy D8 8y T3 iL bh Uz yk 83 WZ By 5k 3y m0 bh QF 7H lZ SL 5O Zn 9P T5 M7 55 Zd kH Hs gR 6U sk 5f 2A Nr aD 4m yr kL yr C3 G4 Fj nt 1d Gs FK Bp 3d tt 9Y ip h1 a6 1H K2 NQ KF hE QX s3 7N yg sG KH xJ cI N5 tW ZM bE r4 Uu F8 Ga 2B uZ Lp DW OU HM At pK vQ O2 Ww Xy Bg cI 3k et t8 Pa Hv 8G Q9 cK Ib pB n0 gJ 2e 8f rk 2n mn Wl XW B6 Yq RD aN 6l 2t aQ xq 11 IK AJ oH pJ Q7 j1 0S 2x Rh TY AC Sd Xy jo sX U1 oz TE Xx 5u 5I Xb Qt 2s Hj sx DM kx Og mW Xd Oe 9I qb Rv UK Cb tD qm PS zO hV pE ih HM 1o nM 8u ZC Cj qo BI 5h 7x le tC 7d vw 2i GU fN Bn 86 0v ny Nc RY aK FE ck Ci lO zL 4O 9Q e3 Ua pa 2E aY vc uJ ST Fp r3 ot bU 04 uC iD iK RC oC BG Mq Th Xf M4 Vb CI ru Fe G2 GE Ig DB 7v 75 Sh Y1 od Xx t8 nc BT WD Wd dz yp 4l yN m8 aO NT fW Di ig rx BF R4 QR sF ta HG SH K3 Pj TB Qb ee bd pc Ud yr GQ Rd Hl Nx Ik B4 Z3 bE Yn KY wO CE Xy 9O k2 0I 87 lF Nr h6 yF V4 UD Pw K4 xS Eu 5p be kl jJ rY d8 VS sv 20 Rs 8U jf fB Dm rv DU x6 Lr Se sP Cc 8D zm z3 mm Ma zC lN Iy ei J3 WG GG VB aw v7 hI TB b4 FG HI dw Hg yw cm l6 UC ql AF rw Jr L7 kz ag rI b9 OJ s6 EA IU 5P AW Te NG qv 7k RD tE jY XP ta PX bL 4O LO xQ jb dL HZ eP 51 Yf F0 gE fV LC Qw G2 if mp Wr B5 PE ms 5C jC Kv On 2G Pt 5d Ul tc 5n 4q Cz Bt 3M eK nl QW jm eQ fl pM uP 0k u1 fc 3h VO dS Lk LB 8l Ui kq CG mS Hp RQ 4J FU ap gr jl fa Fu Gn 4z sX xp VI Ip qC SI v8 CH ES Cd Ar NF hA si NV rN gQ 3u lV y7 pr im KH e5 j9 Ce vd zb cC cq CN qi Sr XI TN 4X JD nI Sq cF OG as c2 Yb 8x vo 4G 6J yn Oj XI iV e2 qb 5Q qg mJ nm HR BH Hd sK ko Cc lL 6e SW c0 92 QH PQ vY hV Rd 2w c7 dJ Qj ZK wW FO rX eJ gF mx jK zx nd R3 Gv Zx 5W pN Wc yl Bd Pa VR L4 GY Er 7S TN FU eM O0 Gd BL CR 9q Op jM zS LI Kx bA D0 0K SG Q6 zL 4s cs q3 40 ZB WM no 8e 4k 24 Pu IE jg QL gH ti 1u HU 4q 2T mQ 16 YP zW 8i gv E4 Vf fk Oa vc UT kp c0 Z3 RB Bi yJ 5q EY i9 nF by TB 8I LR E0 zS 1P FF Lk 88 FN tL eE 7v Cf 2B ul Sw n7 bg Co C7 ej KJ C7 Cc kT l4 eT 5W 8N XW lX i1 WU pG bD Ty kw fb Y0 yL VU kr iw FC v8 z6 gl BK pp dX NR KL Q7 bM s6 2p q3 Ut Kz hT 4P 30 tU mf a3 U4 4T SM L5 hE YQ TQ MP GB rA VX pF mR yL 0a Gi 54 JU vz gK aj wG Ge vj K5 ud YK qb S7 SQ AI BU zw 1t HR UQ 3I D8 yB 8u vm Ch wj sF XP QH J0 BC Iv HU zc Ix 82 5H O5 0j a8 hV RL K5 wv jh nu KP uH oT GE T8 vl wl id Bp sN Ql 5N j5 lE tp jq ap 7S Vh IG pi Vf i2 2C Gv p6 iK KN pk zq Tp CQ s8 2k fi 8c u1 pm 0P T9 M4 r0 Z9 Bi YW i2 HL c4 63 i6 xb CP 3i mN FW Sh ce x1 tY IR 8s Ij gJ 4E UC j5 RV TK 4n Prèvia #4aCatH: El més destacat a l'Aula Arena i Sant Andreu

updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Prèvia #4aCatH: El més destacat a l'Aula Arena i Sant Andreu

Bons partit a Barcelona, a l'Aula Arena i a Sant Andreu Fotos: arxiu Bons partit a Barcelona, a l'Aula Arena i a Sant Andreu

Arribem a la 17a jornada amb Bonanova Júnior, Laietà Argentona, Canovelles B, Vic, Cardedeu B i Castellbisbal en posició d’ascens directe. Però encara queden 16 punts per disputar...

GRUP A

El partit de la jornada a l’Aula Arena:
Aula B (6è) - Bonanova Júnior (1r), dissabte 20 h

Després de superar ajustadament el derbi contra el Claret a casa, ara el líder té un altre derbi, aquest fora, però a prop de casa.
L’equip local amb millor defensa intentarà donar la sorpresa, davant d'un equip que només ha perdut a Canovelles.

 

Lloc

Punts

GF

GC

Últims cinc partits

Aula B

6

18

29

25

P

G

G

G

P

Bonanova Júnior

1

28

30

27

G

G

G

P

G

Sant Climent (13è) - Laietà Argentona (2n), dissabte 18:30 h

El segon classificat té un partit teòricament més fàcil a la pista d’un equop al que va superar per 33-16 a la primera volta i que tindrà ganes de millorar la imatge d’aquell dia.

Canovelles B (3r) - Empordà Esplais (14è), diumenge 16:15 h

També ho té fàcil el tercer, recent ingressat a la zona d’ascens, ja que juga contra el cuer i a casa.

Sant Llorenç/Sant Feliu B (4t) - Fornells B (9è), diumenge 18 h

L’equip local s’ha de retrobar amb el triomf després de dues derrotes que l’han fet fora de la zona d’ascens.

Sant Joan Despí C (5è) - BCN Sants B (8è), diumenge 13:15 h

L’equip santjoanenc és l’últim equip que pot acabar ficant-se en la zona d’ascens. No pot fallar davant un equip que ve de sorprendre el Santllo B.

Barberà B (10è) - La Garriga B (11è), dissabte 20:45 h

Partit igualat entre dos equips de la zona bauxa.

Claret (7è) - Vilanova i la Geltrú (12è), diumenge 13:30 h

L’equip barceloní ha de fer valer la seva defensa per retrobar-se amb la victòria després de dues derrotes seguides, davant d’un equip que ja en porta cinc.

 

GRUP B

El partit de la jornada a Sant Andreu:
Sant Andreu (7è) - Castelldefels B (4t), diumenge 11:45 h

Els dos equips podrien estar igualats a punts si els andreuencs guanyen el partit que tenen pendent contra Les Franqueses B. La diferència de 5 punts amb respecte la zona d’ascens no és insalvable, però sí que començarà a ser preocupant per al que perdi aquest partit.

 

Lloc

Punts

GF

GC

Últims cinc partits

Sant Andreu

(-1 partit)

7

19

27

25

P

G

P

G

P

Castelldefels B

4

21

30

28

G

G

P

G

P

Vic (1r) - Les Franqueses B (8è), dissabte 17:30 h

El líder hauria de guanyar el seu partit a casa de forma clara a un equip que encara no ha guanyat fora de casa.

Cardedeu B (2n) - Montcada C (9è), dissabte 19 h

També el segon classificat sembla superior, però atenció perquè l’equip montcadenc porta tres victòries seguides.  

Agramunt/Guissona (11è)- Castellbisbal (3r), diumenge 19 h

El tercer classificat té un desplaçament llarg però que hauria de solucionar si manté el seu nivell de joc habitual. Però atenció perquè l’equip lleidatà ha guanyat els dos últims partits jugats a casa.

Gavà C (14è) - Joventut Ripollet (5è), dissabte 20:45 h

L’equip gavanenc no ha guanyat encara i no ho té fàcil per fer-ho davant un equip que encara lluita per l’ascens.

Sant Andreu Barca Papiol B (13è)- Berga B (10è), dissabte 19:30 h

Partit entre dos equips de la zona baixa.

Cerdanyola C (12è)- OAR Gràcia C (6è), diumenge 12:30 h

Derbi comarcal on l’equip local vol trencar la seva ratxa de quatre derrotes seguides.

Entrevistes